משלוח 49 ש"ח - משלוח חינם בקנייה מעל 350 ש"ח | למידע נוסף

הזמנות ושירות לקוחות

זמינים עבורכם

סל קניות

e remove
e remove
left arrow
right arrow
right arrow

תקנון תנאי שימוש באתר ופרטיות:

רכישת מוצרים

 1. בעת ביצוע ההזמנה יבחר הקונה את המוצר אותו הוא מעוניין לרכוש ויעדכן באתר את הפרטים הנדרשים ע”י בית העסק, כגון הפרטים הבאים: שם פרטי, שם משפחה, ת.ז./ ח.פ., טלפון, יישוב, דואר אלקטרוני, כתובת למשלוח המוצר וכתובת לקבלת חשבונית מס/ קבלה. המידע כאמור ישמר במאגרי המידע של בית העסק, כמפורט לעיל.

לידיעת המשתמשים כי הגשת פרטים אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לבית העסק.

 1. בית העסק ייצור קשר טלפוני עם הקונה אם תהיה בעיה מסויימת בהספקה או במלאי.
 2. חיוב כרטיס האשראי של הקונה ייעשה במידה והמוצר זמין במלאי. במידה והמוצר אינו זמין במלאי אך ההזמנה התאפשרה וכרטיס האשראי חויב, ישלח בית העסק הודעת ביטול הזמנה לדואר האלקטרוני שהזין הקונה ויתקשר אליו לעידכון . בית העסק אינו מתחייב לזמינות כל המוצרים במלאי.
 3. האחריות למוצרים המוצעים לרכישה באתר הינה באחריותם המלאה של היצרנים ו/או היבואנים ו/או המשווקים המורשים של המוצרים.
 4. האחריות אינה חלה על בע"ח (אלמוגים ו/או חסרי חוליות) ואין באפשרות הלקוח לבטל עיסקה או להחזיר בע"ח (אלמוגים/ חסרי חוליות) לאחר קבלתם. 

תנאי תשלום:

 1. המחירים באתר כוללים מע”מ. רכישת המוצר תתבצע באמצעות כרטיס אשראי סליקה באתר/תשלום טלפוני או תשלום באמצעות פייפאל בלבד. לא ניתן לבצע את השירות ללא מסירת פרטי תשלום ופרטים מזהים.
 2. הרכישה באתר מותרת לביצוע לגילאים 18 שנים ומעלה וכן תאגיד מאוגד כדין לפי חוקי מדינת ישראל, המחזיקים כדין כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי בישראל, רשאים לבצע רכישת מוצרים באתר.
 3. בשימוש בכרטיס האשראי מצהיר המשתמש כי כרטיס האשראי בו נעשה השימוש הינו בתוקף והוא מורשה עפ”י דין ו/או הסכם עם מנפיק הכרטיס לבצע עסקאות כאמור באתר.
 4. תשלומים:
  1.  עד 2 תשלומים בקנייה מעל 200 ש"ח
  2. עד 3 תשלומים בקנייה מעל 300 ש"ח
  3. עד 4 תשלומים בקנייה מעל 500 ש"ח
  4. עד 5 תשלומים בקנייה מעל 800 ש"ח
  5. עד 6 תשלומים בקנייה מעל 1,200 ש"ח
  6. עד 7 תשלומים בקנייה מעל 1,600 ש"ח
  7. עד 8 תשלומים בקנייה מעל 2,000 ש"ח
 5.  

אספקה ומשלוח המוצר:

 1. אספקת המוצר תתבצע באמצעות שליח לבית הלקוח רק לאחר קבלת אישור התשלום מחברת האשראי עבור אותו המוצר.
 2. בית העסק ידאג לספק את המוצר שנרכש לכתובת שנמסרה בעת ביצוע ההזמנה עד 7 ימי עסקים, שימו לב יום עסקים מתייחס לכל ימות השבוע (ראשון-חמישי), למעט יום ביצוע ההזמנה,ימי שישי, ימי שבת, ערבי חג, חג, שבתון, חול המועד וימי זיכרון.
 3. בימים גשומים או במצבים של מזג אוויר קיצוני, ייתכנו עיכובים בזמני הגעת משלוחים
 4. דמי המשלוח הינם 49 ש”ח למשלוח עד בית הלקוח. בקניה מעל 350 ש”ח המשלוח יהיה בחינם עד בית הלקוח למעט משלוחים מעל 25 ק"ג לקומות גבוהות ללא מעלית או כזו הדורשת אדם נוסף או אמצעים נוספים .במקרה של משלוח לאזורים רחוקים רמת הגולן איזור אילת והקו הירוק הלקוח יעודכן בנוגע לתוספת תשלום בהתאם למקום המשלוח.
 5. המשלוח יהיה רק בגבולות מדינת ישראל .
 6. בית העסק לא יהיה אחראי לדחייה ו/או עיכוב ו/או אי אספקה הנובעים מכוח עליון או מגורמים אחרים אשר אינם בשליטתו של בית העסק לרבות שביתות, השבתות, עיכובים ע”י צדדים שלישיים וכד’.

העברת זכויות באתר אינטרנט:

 1. החברה תהיה רשאית להעביר את הבעלות ו/או את הזכויות באתר האינטרנט, כולן או חלקן, לצד שלישי בכפוף לכך שזכויות הלקוח על פי תקנון זה לא תפגענה כתוצאה מכך. ובמקרה כאמור יועברו פרטי הלקוח לידי ולידיעת הצד השלישי שקיבל מהחברה את הבעלות ו/או את הזכויות באתר האינטרנט והלקוח מאשר ומסכים לכך מראש.

שמירה על סודיות

 1. החברה אינה אוגרת מספרי כרטיסי אשראי במחשביה.
 1. החברה משתמשת בתקני האבטחה גבוהים על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע ופרטיות לקוחותיה. 

מדיניות ביטולים והחזרות:

 1. מדיניות החזרים, ביטול עסקה, ביטול רכישה והחזרת מוצרים שנרכשו באתר יעשו בהתאם להוראות חוק הצרכן התשמ”א- 1981 והתקנות שהותקנו מכוחו (להלן: “החוק”).
 2. למען הסר ספק מובהר בזאת כי האמור בסעיף זה הינו לצורכי יידוע בלבד, וכי הנוסח המחייב והמלא של הוראות הביטול בעסקאות מכר מרחוק הוא זה המפורט בסעיף 14 ג לחוק.
 3. הודעת ביטול- הקונה רשאי להודיע על בקשתו לבטל את העסקה בכתב למייל hevroniasaf@gmail.com או בדואר רשום לכתובת: רחוב שדרות ח"ן 59 רחובות (להלן: “הודעת ביטול”), בתוך 14 (ארבע עשר) יום מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר מבניהם.
 4. אתר זה ובעלי החיים המוצגים בו (אלמוגים/חסרי חוליות) מוצגים כמו שהם ואין באפשרות הלקוח להחזיר בעלי חיים מחמת חוסר שביעות/רצון, ובגלל שמדובר בבעלי חיים אשר יצאו למשלוח בריאים וארוזים היטב ומחמת הספק על יכולות ההחזרה שלהם/ שמירה עליהם בריאים עד החזרתם אין אנו מאפשרים החזרת בעלי חיים (אלמוגים/ חסרי חוליות).
 5. אין החזרות על מוצרי מזון ו/או תוספים לבעלי חיים/למים לאחר שנפתחו.
 6. ניתן להחזיר מוצר תקול או פגום בצירוף תמונה או תיעוד של המוצר הפגום.

ביטולים:

 1. ביטול מחמת פגם במוצר או אי אספקה במועד (סעיף 14(ה) א לחוק)- ובאין אפשרות להחליף כתוצאה מחוסר מלאי ו/או לספק מחדש בית העסק יבטל את העסקה בתוך 14 יום מהודעת הביטול ובכפוף לקבלת המוצר חזרה במשרדי בית העסק באריזתו, במצב תקין ובתנאי שלא נעשה בו שום שימוש – ישיב למשתמש את כל מחיר התמורה בגין המוצר, ללא דמי ביטול.
 2. ביטול עסקה שלא מהטעמים המנויים בס”ק 1) לעיל – בית העסק יבטל את העסקה בתוך 14 יום מהודעת הביטול ובכפוף לקבלת המוצר חזרה במשרדי בית העסק באריזתו, במצב תקין ובתנאי שלא נעשה בו שום שימוש – ישיב למשתמש את מחיר התמורה בגין המוצר, בניכוי דמי ביטול בסך 5% ממחיר המוצר או 100 ₪, לפי הנמוך מבניהם וקיזוז דמי המשלוח .
 • החזר כספי יתבצע עבור המוצר עצמו ולאחר החזרתו באריזתו המקורית ל- Aqua Geek ורק לאחר שעבר בדיקה שהוא תקין.
 • משלוח הפריט המוחזר על חשבון הלקוח.
 • על כל פריט מוחזר להיות באריזתו המקורית וללא כל פגם.
 • AQUA GEEK הינה בעלת שיקול דעת בלעדי בנושא מצב הפריטים שהוחזרו.
 • החזרות לחנות בתיאום טלפוני מראש לטלפון מספר 0526383226.
 1. זיכוי המשתמש ייעשה באותם תנאים בו נעשה החיוב בגין המוצר, באמצעות כרטיס האשראי, בכפוף להחזרת המוצר לבית העסק כשהוא שלם ותקין.
 2. ביטול עסקה על בעלי חיים יתאפשר אך ורק במידה והמשלוח לא יצא אל הלקוח. לאחר יציאת המשלוח ללקוח ו/או הגעתו אליו אין באפשרות הלקוח לבטל את העסקה על בעלי החיים (אלמוגים/ חסרי חוליות) ו/או להחזיר אותו וזאת מחמת הספק על בריאות בעלי החיים פגיעתם בדרך ויכולת אריזתם ושליחתם חזרה ע"י הלקוח.

שונות:

 1. מובהר בזאת, כי רק האמור בתקנון זה יחייב את בית העסק.
 2. בית העסק שומר על זכותו לשנות את הוראות וכללי השימוש באתר מעת לעת, בהתאם לשיקול דעתו הבלעדי. כל שינוי כאמור יחייב את המשתמשים מרגע פרסומו באתר.
 3. הקונה מצהיר ומתחייב כי הוא מודע לתקנון האתר ומסכים להוראותיו, וכי לא תהיה לו כל טענה ו/או תביעה כנגד בית העסק.
 4. תקנון זה יהווה את הבסיס המשפטי לכל דיון בין המשתמש לבין בית העסק ו/או מי מטעמו.
 5. בשימושו באתר מצהיר המשתמש כי הוא מודע לכך שהאתר פועל ברשת האינטרנט ומטבעו תלוי בגורמים שונים כמו ספקי תקשורת ותשתית, שרתים וכדומה. בית העסק אינו מתחייב לזמינות מלאה של האתר ו/או לתקינות פעילות האתר.
 6. השימוש באתר נעשה על אחריותו הבלעדית של המשתמש. בית העסק ו/או מי מטעמו לא יהיו אחראים בגין כל נזק ישר או עקיף ומכל סוג שהוא, שייגרם למשתמש ו/או לצד שלישי כל שהוא בקשר עם השימוש באתר ובשירותים ו/או לכל מקרה בו לא התקבלה הזמנה במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת אשר מונעת את השתתפות המשתמש באתר.
 7. בית העסק נוקט באמצעי אבטחה שונים על מנת לשמור על פרטיות המשתמשים והמידע שנמסר באתר, עם זאת, האתר חשוף לפריצות אבטחה וחדירה לשרתיו. שימוש באתר משחרר את בית העסק ו/או מי מטעמו מכל אחריות לכל נזק שייגרם למשתמש ו/או מי מטעמו עקב שימוש לרעה שנעשה באתר ובין היתר פריצות אבטחה וחדירה לשרתי האתר כדי לחשוף מידע על משתמשים.
 8. המשתמש מתחייב לפצות ו/או לשפות את בית העסק בגין כל נזק ו/או הוצאה (לרבות הוצאות משפטיות) שייגרמו לו עקב הפרת הוראות תקנון זה ו/או פגיעה בזכויות בית העסק ו/או פגיעה בזכויות צד שלישי עקב שימוש המשתמש באתר.
 9. בית העסק שומר לעצמו את הזכות להחליף מוצרים ו/או לשנות את תנאי ההשתתפות ו/או לבטל את האתר ו/או חלק מפעילותיו של האתר- לפי שיקול דעתו הבלעדי ולמשתמש לא תהיה כל טענה ו/או תביעה בעניין זה.
 10. בית העסק יהיה רשאי לגבות תשלומים בגין השירותים המוצעים באתר וזאת לאחר פרסום מוקדם באתר של 10 ימים טרם תחילת הגבייה.
 11. המשתמש באתר מסכים בזאת, כי כל תביעה ו/או דרישה נגד בית העסק תוגבל לתקופה של 5 חודשים ממועד תחילת הפרסום הרלוונטי באתר, והצדדים רואים בכך הסכם לתקופת התיישנות כמשמעו בסעיף 19 לחוק ההתיישנות תשי”ח – 1958, וזאת לאור אופי השימוש הייחודי באתר אינטרנט. למען הסר ספק, הוראה זו תגבר על כל הוראת דין אחרת.
 12. כל השתהות של בית העסק בקיום זכות המגיעה לו על פי המפורט לעיל, או הימנעותו של בית העסק מעמידה על זכותו כאמור, לא יחשבו כוויתור על זכויותיו.
 13. תקנון זה וכל הפעולות באתר כפופים לדין הישראלי ולדין הישראלי בלבד.
 14. מקום השיפוט הבלעדי בכל עניין ומחלוקת בכל הנוגע לשירותים באתר, יהיה בית המשפט המוסמך בתל-אביב, אשר ידון בעניין בהתאם לדיני מדינת ישראל.
 15. בטלות או חוסר תוקף של סעיף מסעיפי תקנון זה, אחד או יותר, אין בהם כדי לבטל, לשנות או להשפיע על תנאים וחובות אחרות על פי תקנון זה. תניה שאיננה ניתנת לאכיפה תוחלף בתניה קרובה ככל הניתן למקור, באופן המתקן את הפגם בגללו בוטלה.
 16. בית העסק יהיה רשאי לחסום לאלתר את השירותים ואת השימוש באתר במידה והמשתמש השתמש באתר ו/או בשירותים בניגוד לדרישות כל דין ו/או בניגוד להוראות תקנון זה או מכל סיבה סבירה אחרת. .

בית העסק מציע שירות קבלת ניוזלטר, אשר משמעו קבלת דיוור חדשותי ישירות למשתמש בשירות זה, בהתאם להוראות והנחיות שיינתנו מעת לעת על ידי בית העסק (להלן- “ניוזלטר”). יובהר במפורש כי תוכן הניוזלטר יכול שיכלול דברי פרסומת וכיו”ב פרסומים אשר אין בהם תוכן חדשותי.

בהסכמת המשתמש להיות מנוי על שירות הניוזלטר ובמתן הסכמתו לתקנון זה, המשתמש מצהיר ומאשר כי ידועות לו הוראות תיקון מס’ 40 לחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשס”ח–2008, והוא מסכים במפורש כי יישלחו לו ע”י בית העסק ניוזלטרים ודברי פרסום, בכל הדרכים המנויות בחוק (לרבות פקסימיליה, מערכת חיוג אוטומטי, הודעה אלקטרונית או הודעת מסר קצר ו/או בכל אמצעי תקשורת קיים או עתידי). המשתמש בשירות הניוזלטר יכול להתנתק מהשירות בכל עת על ידי לחיצה על הלינק המתאים באתר האינטרנט ו/או בהודעה האלקטרונית ו/או באמצעות פנייה לשירות הלקוחות של בית העסק. המשתמש בשירות ניוזלטר יוכל להרשם מחדש לשירות האמור באמצעות פנייה לשירות הלקוחות של בית העסק.

המשתמש מסכים ומאשר כי קרא את כל האמור לעיל וכי עצם כניסתו לאתר מהווה הסכמה לכל האמור לעיל. המשתמש מוותר על כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד בית העסק ו/או מי מטעמו בנוגע לכך.

שתהיה לכם חווית קניה מהנה ומוצלחת

תפריט נגישות אתר - Aquageek